KF 2 Korriku - JAVA 22: 2 Korriku -...

Warning

Error loading component: mounted-storage/home42b/sub003/sc29584-HCJC/2korriku.com/components/com_cobalt/library/php/community/com_cobalt, Component not found.

April 13, 2017
Prishtine, 13 prill, 2017 | Eshte caktuar orari i ndeshjeve te javes se 22-te ne Ligen e Pare, ku gjate kesaj jave 2 Korriku do te jete nikoqir i rivalit lokal Flamurtarit. Te dy skuadrat vijne pas nje forme mjaft te mire, dhe pritet qe ndeshja te jete mjaft interesante me vendasit te cilet synim kryesor kane fitoren sepse vetem 3 piket mund ti mbajne ende ne gare per arritjen e barazhit. Ne ndeshjen e pare kete sezon ndermjet ketyre dy skuadrave, 2 Korriku arriti te mposhte Flamurtarin me rezultat 2-0.
{modulepos news-nav}
{modulepos news-related}

Leave a Reply