KF 2 Korriku - Junioret ndeshen me ...

Warning

Error loading component: mounted-storage/home42b/sub003/sc29584-HCJC/2korriku.com/components/com_cobalt/library/php/community/com_cobalt, Component not found.

March 17, 2017
Prishtine, 17 mars 2017 | Pas nje pushim disa-mujor, kete vikend kthehet edhe Superliga e Junioreve. Junioret e 2 Korrikut stinorin pranveror e fillojne me ndeshjen si mysafir ndaj Feronikelit. Junioret, te cilet qellim kryesor kete vit kane fitim e titullit kampion do te kene nje sfide mjaft te veshtire dhe interesante ndaj skuadres mjaft cilesore te Feronikelit. Ndeshja do te zhvillohet te shtunen, ne stadiumin me bar artificial ne Drenas, me fillim nga ora 11:00.
{modulepos news-nav}
{modulepos news-related}

Leave a Reply