KF 2 Korriku - JAVA 21: Ulpiana - 2...

April 06, 2017
Prishtine, 6 prill, 2017 | Eshte caktuar orari i ndeshjeve te javes se 22-te ne Ligen e Pare, ku 2 Korriku do te jete mysafir i skuadres se Ulpianes. Ndeshja do te zhvillohet te shtunen me fillim nga ora 15:00 ne stadiumin "Sami Kelmendi" ne Lipjan, klubi kryeqytetas do te kete per synim nje rezultat sa me pozitiv i cili do ti mbante ende ne gare per barazh. Kete ndeshje do ta gjykoje Labinot Fejza, i ndihmuar nga asistentet Liridon Selmani dhe Perparim Jakupi. Ne ndeshjen e zhvilluar ndermjet ketyre dy skuadrave gjate stinorit vjeshtor rezultati perfundimtar ishte 1-1.

Leave a Reply