KF 2 Korriku - JAVA 23: Vushtrria -...

April 20, 2017
Prishtine, 20 prill, 2017 | Eshte caktuar orari i ndeshjeve te javes se 23-te te Liges se Pare, ku skuadra e 2 Korrikut do te jete mysafir i skuadres se Vushtrrise. Ndeshje kjo e cila do te zhvillohet te dielen me fillim nga ora 15:00 ne stadiumin "Ferki Aliu" ne Vushtrri. Ne kete ndeshje gjyqtar kryesor do te jete Eroll Januzi, i ndihmuar nga asistentet Bashkim Hyseni dhe Hekuran Osmani. Ne ndeshjen e pare ndermjet ketyre dy skuadrave e cila ishte zhvilluar ne vjeshte, ishte skuadra e 2 Korrikut ajo e cila ja doli te triumfonte me rezultatin 4-1.

Leave a Reply