KF 2 Korriku - U19, JAVA 24: Prisht...

April 28, 2017
Prishtine, 28 prill, 2017 | Ne kuader te javes se 24-te te Superliges se Junioreve do te zhvillohet derbi ndermjet Prishtines dhe 2 Korrikut, ndeshje kjo e cila do te luhet te henen me fillim nga ora 11:00 ne Obiliq(Kastriot). Skuadrat do te kerkojne me ngulm tre piket, e sidomos skuadra e Prishtines te cilet jane ende ne lufte per titull, kurse 2 Korriku do te kerkoje fitoren per tu kendellur pas disa rezultateve jo shume te mira gjate ketyre javeve.

Leave a Reply