KF 2 Korriku - U19, JAVA 26: 2 Korr...

May 10, 2017
Prishtine, 10 maj, 2017 | 2 Korriku dhe Kek-u do te ndeshen ne kuader te javes se 26-te te Superliges se Junioreve. Kjo ndeshje do te zhvillohet te enjten (11 maj)ne stadiumin e 2 Korrikut me fillim nga ora 11:00. Ne ndeshjen e pare qe ishte zhvilluar ne vjeshte ndermjet ketyre dy skuadrave, ishte skuadra e Kek-ut ajo qe arriti te triumfonte me rezultatin 1-0.

Leave a Reply