KF 2 Korriku - U19, JAVA 27: Flamur...

May 12, 2017
Prishtine, 12 maj, 2017 | Derbi i javes se 27-te te Superliges se Junioreve do te jete ai ndermjet Flamurtarit dhe 2 Korrikut. Ndeshja do te zhvillohet te henen (15 maj) me fillim nga ora 11:00, ne stadiumin "Xhemail Ibishi".

Leave a Reply