KF 2 Korriku - JAVA 28: Vitia - 2 K...

May 15, 2017
Prishtine, 15 maj, 2017 | Vitia dhe 2 Korriku do te ndeshen ne kuader te javes se 28-te te Liges se Pare. Kjo ndeshje ka rendesi te madhe sidomos per skuadren e 2 Korrikut, sepse me cdo kusht ne kete ndeshje skuadra nga Arberia duhet te dale triumfues ne menyre qe te mbetet ende ne gare per barazh, pasiqe cdo rezultat tjeter mund ta lere prapa skuadren e 2 Korrikut ne luften per barazh. Kjo ndeshje do te zhvillohet kete te merkure(17 maj), ne stadiumin e Vitise me fillim nga ora 16:00.

Leave a Reply