KF 2 Korriku - JAVA 30: Fushe Kosov...

May 23, 2017
Prishtine, 23 maj, 2017 | Fushe Kosova dhe 2 Korriku do te takohen ne kuader te javes se fundit te edicionit 2016/17. Ndeshja do te zhvillohet kete te shtune(27 maj) ne stadiumin "Ekrem Grajqevci", ne Fushe Kosove, me fillim nga ora 16:00. Te dy skuadrat hyjne pa ndonje presion ne kete ndeshje, pasiqe asnjera prej skuadrave nuk ka arritur qellimin qe te jene pjese e Superliges ne edicionin 2017/18. Ne ndeshjen e zhvilluar ne vjeshte ndermjet ketyre dy skuadrave, epilogu perfundimtar ishte rezultati baraz (1:1).

Leave a Reply